Proje Koordinatörü

 

İstanbul Pera Güzel Sanatlar Kültür Sanat ve Dayanışma Derneği Türkiye’nin önde gelen proje deneyimine sahip sivil toplum kuruluşlarından birisidir.

Pera Güzel Sanatlar, çok sayıda AB projesine gerek proje yapıcısı gerekse ortak olarak katkıda bulunmuştur.

 

Toplumdaki sanat ve mesleki eğitim bilincinin geliştirilmesi, gençlerin bilgi ve becerilerinin AB’deki yandaşlarının seviyesine ulaşması, uygulamaların ve kualifikasyonların standartlaştırılması, toplumun farklı kesimlerinin, özellikle de dezavantajlı grupların ihtiyaçlarının karşılanması gibi amaçlarla çok sayıda projeye ve aktiviteye imza atmış olan İstanbul Pera Güzel Sanatlar Kültür Sanat ve Dayanışma Derneği, Türkiye’de sanat ve mesleki eğitimde lider konumda olan Pera Güzel Sanatlar Eğitim Merkezi, Pera Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi, Pera Ortaokulu, Tiyatro Pera ve Pera Sanat Galerisi ile de yakın ilişkiler içerisindedir.

 

Bu kurumların idari ve teknik alt yapısından da yararlanmaktadır.

İstanbul Pera Güzel Sanatlar Kültür Sanat ve Dayanışma Derneği Pinokyo projesinin hazırlayıcısıdır, yürütülmesinden de sorumlu olan organizasyondur.

Projenin kabulüyle birlikte yönetimi, hibe sağlayıcı kurumla sözleşmelerin düzenlenmesi, proje içerisindeki aktivitelerin yürütülmesi ile yaygınlaştırma ve sürdürülebilirlik faaliyetlerinin yürütülmesinden sorumludur.

 

İLETİŞİM:
Tel: 0212 245 3008
Fax: 0212 252 3082
Adres: Sıraselviler Cad. No: 26 34433 Taksim Beyoğlu İstanbul
E-posta: pera@peraguzelsanatlar.com.tr
Web adresi: www.perasanat.com.tr